KUOPION REIPPAAN VOIMISTELIJAT — TERVETULOA REIPPAASEEN SEURAAN!

Yhteystiedot

Yhteystiedot

Toimisto

Kuopion Reippaan Voimistelijat ry.
Kauppakatu 40-42
70110 Kuopio
sähköposti: toimisto@krv.fi
puh. 044 353 5933

Y-tunnus: 0993158-1

 

Toiminnanjohtaja
Jonna Heikkinen
sähköposti: toiminnanjohtaja@krv.fi, toimisto@krv.fi

 

TOIMISTO

Aukiolot 18.3.2019 alkaen:
Ke: klo. 11:00-17:00

Muutoin sopimuksen mukaan!

Laskutusosoite

Käyttäkää seuraavia tietoja verkkolaskujen lähettämiseen:  
 
Nimi, yksikkö: Kuopion Reippaan Voimistelijat ry 
Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus): 003709931581001
Välittäjä: Enfo Oyj   Välittäjän tunnus: 003714377140 
 
Jos yrityksellänne ei ole valmiutta lähettää laskuja sähköisesti,  pyydämme Teitä käyttämään keskitettyä laskutusosoitettamme:
Kuopion Reippaan Voimistelijat ry
003709931581001
PL 508
02066 DOCUSCAN

Laskutusasioissa ota yhteyttä: toimisto@krv.fi

Johtokunta

Merja Naamanka  Puheenjohtaja  merja.naamanka@krv.fi
Maria Lankinen  Aikuistenliikunnan vastaava  maria.lankinen@krv.fi
Heidi Kotilainen  Aikuistenliikunnan vastaava  heidi.kotilainen@krv.fi
Hanna Rissanen  KRVDance tiimivastaava  hanna.rissanen@krv.fi
Marika Makkonen  Lapset ja nuoret, joukkuevoimistelu, koulutus  marika.makkonen@krv.fi
Pia Ålander  Lapset ja nuoret, joukkuevoimistelu  pia.alander@krv.fi
Riikka Ryyttäri  Telinevoimistelun harrasteryhmät  riikka.ryyttari@krv.fi
Kirsi Ruuskanen  Telinevoimistelun kilparyhmät  kirsi.ruuskanen@krv.fi
Riikka Pisto  Telinevoimistelun kilparyhmät  riikka.pisto@krv.fi

 Muut vastuut

 Kia Aminoff Joukkuevoimistelu  kia.aminoff@krv.fi