KUOPION REIPPAAN VOIMISTELIJAT — TERVETULOA REIPPAASEEN SEURAAN!

Yhteystiedot

Yhteystiedot

Toimisto

Kuopion Reippaan Voimistelijat ry.
Kauppakatu 40-42
70110 Kuopio
sähköposti: toimisto@krv.fi
puh. 044 353 5933

Y-tunnus: 0993158-1

Toiminnanjohtaja
Minna Huuskonen
puh. 044 235 0635
sähköposti: minna.huuskonen@krv.fi

Toimistosihteeri / 
Lasten ja nuorten harrasteliikunnan kehittäjä
Jenna Tauriainen
puh. 044 3535 933
sähköposti: jenna.tauriainen@krv.fi, toimisto@krv.fi

Toimiston poikkeus aukioloajat

Elokuun aukioloajat

viikko  33. ma klo. 9-17, ti ja ke klo. 9-16, to. klo. 9-12,30, pe suljettu
viikko 34 ma. klo. 12-17 ti ja ke klo.9-16, to klo. 9-12.30, pe suljettu
viikko 35 ma SULJETTU, ti ja ke klo.9-16, to 9-12.30, pe suljettu

Syyskuun aukioloajat

viikko 36 ma. 9-18, ti 12-18, ke 9-18, to 9-16, pe suljettu

 

Toimiston aukiolot alkaen viikolta 37

maanantai 12-17 /(syyskuussa klo.18 saakka)
tiistai 12-16
keskiviikko 9-16
torstai 9-12.30
perjantai suljettu

Laskutusosoite

Käyttäkää seuraavia tietoja verkkolaskujen lähettämiseen:  
 
Nimi, yksikkö: Kuopion Reippaan Voimistelijat ry 
Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus): 003709931581001
Välittäjä: Enfo Oyj   Välittäjän tunnus: 003714377140 
 
Jos yrityksellänne ei ole valmiutta lähettää laskuja sähköisesti,  pyydämme Teitä käyttämään keskitettyä laskutusosoitettamme:
Kuopion Reippaan Voimistelijat ry
003709931581001
PL 508
02066 DOCUSCAN

Laskutusasioissa ota yhteyttä: toimisto@krv.fi

Johtokunta

 Merja Naamanka  Puheenjohtaja  merja.naamanka@krv.fi
 Taina Nenonen  Sihteeri  taina.nenonen@krv.fi
 Maria Lankinen  Aikuistenliikunnan vastaava  maria.lankinen@krv.fi
 Heidi Kotilainen  Aikuistenliikunnan vastaava  heidi.kotilainen@krv.fi
 Hanna Rissanen  KRVDance tiimivastaava  hanna.rissanen@krv.fi
 Marika Makkonen  Lapset ja nuoret, joukkuevoimistelu, koulutus  marika.makkonen@krv.fi
 Pia Ålander  Lapset ja nuoret, joukkuevoimistelu  pia.alander@krv.fi
 Riikka Ryyttäri  Telinevoimistelun harrasteryhmät  riikka.ryyttari@krv.fi
 Kirsi Ruuskanen  Telinevoimistelun kilparyhmät  kirsi.ruuskanen@krv.fi
Riikka Pisto  Telinevoimistelun kilparyhmät  riikka.pisto@krv.fi
Annika Jäntti   annika.jantti@krv.f

 Muut vastuut

 Kia Aminoff Valmennuspäällikkö  kia.aminoff@krv.fi
 Tea Knuuttila  TeamGym