Yhteystiedot

Yhteystiedot

TOIMISTO
Kuopion Reippaan Voimistelijat ry.

Kauppakatu 40-42
70110 Kuopio
sähköposti: toimisto@krv.fi
puh. 044 353 5933 

 

TOIMISTON AUKIOLOAJAT KESÄLLÄ:

Viikot 23, 24, 25 ja 26
ma 12-16 
ti    9-16
ke  9-16 
to  toimisto suljettu
pe  toimisto suljettu
Toimiston aukioloaikoja koskevat muutokset ja poikkeukset kannattaa tarkistaa seuran verkkosivujen Ajankohtaista-osiosta.

Toimisto suljettu 1.7-31.7.2017

Elokuun aukiolot:

vko.31 ti, ke 12-16 to ja pe suljettu.

vko.32, ma suljettu, ti ja ke 12-16, to 9-16, pe suljettu.

 

TOIMINNANJOHTAJA
Minna Huuskonen
puh. 044 235 0635
sähköposti: minna.huuskonen@krv.fi

TOIMISTOSIHTEERI /
LASTEN JA NUORTEN HARRASTELIIKUNNAN
KEHITTÄJÄ
Jenna Tauriainen
puh. 044 3535 933
sähköposti: jenna.tauriainen@krv.fi, toimisto@krv.fi

Y-TUNNUS
0993158-1

 

LASKUTUSOSOITE

Käyttäkää seuraavia tietoja verkkolaskujen lähettämiseen:  
 
Nimi, yksikkö: Kuopion Reippaan Voimistelijat ry 
Verkkolaskuosoite (OVT-tunnus): 003709931581001
Välittäjä: Enfo Oyj   Välittäjän tunnus: 003714377140 
 
Jos yrityksellänne ei ole valmiutta lähettää laskuja sähköisesti,  Pyydämme Teitä käyttämään keskitettyä laskutusosoitettamme:


Kuopion Reippaan Voimistelijat ry

003709931581001

PL 508

02066 DOCUSCAN

Laskutusasioissa ota yhteyttä: toimisto@krv.fi

Johtokunta

 Merja Naamanka  Puheenjohtaja  merja.naamanka@krv.fi
 Virpi Hukkanen  Varapuheenjohtaja  virpi.hukkanen@krv.fi
 Taina Nenonen  Sihteeri  taina.nenonen@krv.fi
 Maria Lankinen  Aikuistenliikunnan vastaava  maria.lankinen@krv.fi
 Heidi Kotilainen  Aikuistenliikunnan vastaava  heidi.kotilainen@krv.fi
 Hanna Rissanen  Tiimivastaava  hanna.rissanen@krv.fi
 Marika Makkonen  Lapset ja nuoret, joukkuevoimistelu, koulutus  marika.makkonen@krv.fi
 Pia Ålander  Lapset ja nuoret, joukkuevoimistelu  pia.alander@krv.fi
 Riikka Ryyttäri  Telinevoimistelun harrasteryhmät  riikka.ryyttari@krv.fi
 Kirsi Ruuskanen  Telinevoimistelun kilparyhmät  kirsi.ruuskanen@krv.fi
Riikka Pisto  Telinevoimistelun kilparyhmät  riikka.pisto@krv.fi

 Muut vastuut

 Kia Aminoff Valmennuspäällikkö  kia.aminoff@krv.fi
 Tea Knuuttila  TeamGym  

 

Yhteystiedot

toimisto@krv.fi
044 3535 933
Kauppakatu 40-42, 70110 Kuopio

Kevätkausi 9.1.-14.5.2017

Hiihtoloma vko 10 eli 6.-12.3.2017
Hiihtolomalla toimisto suljettu